Részlegvezető  -  - Annonce n°12602

Munkaköri leírás

Szeretnél egy dinamikus, sportos csapatban dolgozni?

Csatlakozz csapatunkhoz és építsd fel saját részleged az alapoktól:
- munkaerő felvétel
- saját csapat képzése és irányítása
- kereskedelmi tevékenység megtervezése és a készlet kezelése a jól jövedelmező üzlet érdekében.

A hosszútávú karrierlehetőség éltet?

A jelen részlegvezetői közül kerülnek ki a majdani áruház-, regionális igazgatók és az ő feletteseik.
Ha szenvedélyes sportrajongó vagy és ezt szeretnéd a mindennapi munkádban is megosztani másokkal, akkor köztünk a helyed!

Amit kínálunk:
- folyamatos fejlődési lehetőség szakmai képzéseken keresztül,
- komoly felelősség már az első naptól,
- gyakorlati tapasztalat megszerzése a kereskedelemben,
- dinamikus és fiatalos munkakörnyezet.

A profil részletes adatai

Mindened a sport és a kereskedelem ? Végzős hallgató vagy, vagy már endelkezel felsőfokú végzettséggel és szeretnél vezetőként dolgozni? Ha dinamikus és csapatjátékos vagy, jó szervezőkészséggel és erős felelősségtudattal, csatlakozz hozzánk!

Képzési programunknak köszönhetően folyamatosan fejlődsz, ezáltal újabb és újabb felelősségkörökkel gyarapíthatod tevékenységét, melyek alkalmassá tesznek majd a magasabb szintű munkakör betöltésére.

Place of work
KECSKEMÉT
Start date
As soon as possible.